Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OOIuPn

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 6, 2018

more Recent Ratings
65 65% Sahara (2005) - Aug 06, 2018
75 95% A Separation (2011) - Aug 06, 2018
50 15% Rocky Balboa (2006) - Aug 06, 2018
70 85% Seven Pounds (2008) - Aug 06, 2018
30 5% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Aug 06, 2018
60 35% Richie Rich (1994) - Aug 06, 2018
65 65% The Transporter 2 (2005) - Aug 06, 2018
65 65% First Blood (1982) - Aug 06, 2018
60 35% Romeo + Juliet (1996) - Aug 06, 2018
60 35% War of the Worlds (2005) - Aug 06, 2018