Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OYPiKE

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 16, 2018

more Recent Ratings
90 80% Rain Man (1988) - Dec 16, 2018
70 5% The Mask (1994) - Dec 16, 2018
80 35% Léon: The Professional (1994) - Dec 16, 2018
85 60% As Good As It Gets (1997) - Dec 16, 2018
75 15% Lost in Translation (2003) - Dec 16, 2018
80 35% Seven Years in Tibet (1997) - Dec 16, 2018
90 80% Equilibrium (2002) - Dec 16, 2018
85 60% Snatch (2000) - Dec 16, 2018
100 95% Braveheart (1995) - Dec 16, 2018
80 35% Phone Booth (2003) - Dec 16, 2018