Oakmoss

oakmoss
Movie Buff - 229 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 41% Three Identical Strangers (2018) - Rated 27 Feb 2023
85 82% Crazy Rich Asians (2018) - Rated 27 Feb 2023
83 65% Sorry to Bother You (2018) - Rated 27 Feb 2023
84 74% Don't Look Up (2021) - Rated 27 Feb 2023
70 21% Avengers: Endgame (2019) - Rated 27 Feb 2023
78 30% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 27 Feb 2023
77 26% Black Panther (2018) - Rated 29 Aug 2018
73 23% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 29 Aug 2018
85 82% Deadpool 2 (2018) - Rated 24 Aug 2018
80 41% Ready Player One (2018) - Rated 15 Aug 2018