Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Occ09T

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

more Recent Ratings
90 70% 21 Jump Street (2012) - Jan 04, 2019
95 95% Ex Machina (2015) - Jan 04, 2019
81 37% Minority Report (2002) - Jan 04, 2019
82 45% Gattaca (1997) - Jan 04, 2019
85 54% Donnie Darko (2001) - Jan 04, 2019
93 87% Inception (2010) - Jan 04, 2019
90 70% Interstellar (2014) - Jan 04, 2019
90 70% 12 Angry Men (1957) - Jan 04, 2019
70 4% Oblivion (2013) - Jan 04, 2019
80 25% Forrest Gump (1994) - Jan 04, 2019