Oconneren

oconneren
Movie Buff - 483 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: crazy about movies which are taken good enough and cleverly written

more Recent Ratings

85 64% The One (2001) - Rated 12 Feb 2019
88 90% American Psycho (2000) - Rated 12 Feb 2019
89 95% Rocky Balboa (2006) - Rated 12 Feb 2019
87 81% District 9 (2009) - Rated 05 Oct 2018
85 64% Blade (1998) - Rated 05 Oct 2018
80 23% The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 05 Oct 2018
85 64% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 05 Oct 2018
86 75% Buried (2010) - Rated 05 Oct 2018
75 5% 300: Rise of an Empire (2014) - Rated 05 Oct 2018
85 64% Hababam sinifi (1975) - Rated 05 Oct 2018