Ofrank

ofrank
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 21 Sep 2015
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 92% Trainspotting (1996) - Rated 21 Sep 2015
87 73% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 21 Sep 2015
19 1% Jackass: Number Two (2006) - Rated 21 Sep 2015
89 84% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 21 Sep 2015
87 73% 12 Years a Slave (2013) - Rated 21 Sep 2015
30 3% Battleship (2012) - Rated 21 Sep 2015
80 43% Independence Day (1996) - Rated 21 Sep 2015
85 65% Oblivion (2013) - Rated 21 Sep 2015
89 84% Fight Club (1999) - Rated 21 Sep 2015
20 2% District 9 (2009) - Rated 21 Sep 2015