Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Oggiz91

Movie Buff - 320 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2016

Location: UK

Gender: Male

Status: Single

more Recent Ratings
73 21% Resolution (2012) - Sep 16, 2018
86 82% Moon (2009) - Sep 15, 2018
85 76% Thoroughbreds (2018) - Sep 14, 2018
72 16% Annihilation (2018) - Sep 09, 2018
75 29% A Quiet Place (2018) - Sep 09, 2018
84 68% The Reichenbach Fall (2012) - Sep 09, 2018
83 62% The Lost Room (2006) - Sep 09, 2018
88 91% Bronson (2009) - Sep 02, 2018
71 10% A Clockwork Orange (1971) - Sep 02, 2018
85 76% A Scandal in Belgravia (2012) - Sep 02, 2018