Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OkUiNQ

Flick Fan - 20 Film Ratings

Member Since: May 14, 2018

more Recent Ratings
88 65% Miami Vice (2006) - May 14, 2018
90 80% Gomorra (2008) - May 14, 2018
86 57% The Artist (2011) - May 14, 2018
80 30% Ex Machina (2015) - May 14, 2018
84 40% American History X (1998) - May 14, 2018
88 65% Boyhood (2014) - May 14, 2018
95 97% 2001: A Space Odyssey (1968) - May 14, 2018
85 50% Rain Man (1988) - May 14, 2018
93 92% Rear Window (1954) - May 14, 2018
84 40% Nosferatu (1922) - May 14, 2018