Okan yolcu

okan_yolcu
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Tokyo Story (1953) - Rated 11 May 2019
70 11% Brazil (1985) - Rated 10 May 2019
90 98% 1900 (1976) - Rated 08 May 2019
85 88% Umberto D. (1952) - Rated 08 May 2019
85 88% Wings of Desire (1987) - Rated 17 Apr 2019
80 59% Night on Earth (1991) - Rated 17 Apr 2019
76 33% Stranger Than Paradise (1984) - Rated 16 Apr 2019
79 53% Death in Venice (1971) - Rated 14 Apr 2019
82 66% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 14 Apr 2019
84 77% Capharnaüm (2018) - Rated 14 Apr 2019