Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Oktay Korucu

Movie Buff - 102 Film Ratings

Member Since: Aug 14, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Oktay Korucu's...
55 13% The Hateful Eight (2015) - Aug 28, 2018
78 48% Django Unchained (2012) - Aug 28, 2018
59 19% Inglourious Basterds (2009) - Aug 28, 2018
68 28% Death Proof (2007) - Aug 28, 2018
85 66% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 28, 2018
66 24% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 28, 2018
60 20% Four Rooms (1995) - Aug 28, 2018
86 70% Jackie Brown (1997) - Aug 28, 2018
87 75% Pulp Fiction (1994) - Aug 28, 2018
82 57% Reservoir Dogs (1992) - Aug 28, 2018