Olamina41

olamina41
Movie Buff - 323 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 22% The Rock (1996) - Rated 22 Sep 2015
87 59% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 22 Sep 2015
10 5% The Other Boleyn Girl (2008) - Rated 22 Sep 2015
10 5% Tron: Legacy (2010) - Rated 22 Sep 2015
11 6% Carrie (1976) - Rated 22 Sep 2015
100 94% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Sep 2015
50 19% Equilibrium (2002) - Rated 22 Sep 2015
80 43% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 22 Sep 2015
23 10% White Men Can't Jump (1992) - Rated 22 Sep 2015
13 8% The Master of Disguise (2002) - Rated 22 Sep 2015