Oldboy/JW

oldboyjw
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love film, music, photography, creative writing, gaming, reading, smoking, body mods....anything that is creative or helps utilise that part of the brain.

more Recent Ratings

75 46% Revenge of the Pink Panther (1978) - Rated 11 Aug 2015
55 13% Fury (2014) - Rated 11 Aug 2015
75 46% Funny Games (2008) - Rated 11 Aug 2015
80 60% Caché (2005) - Rated 11 Aug 2015
85 73% Breathless (2009) - Rated 11 Aug 2015
75 46% A Bittersweet Life (2005) - Rated 11 Aug 2015
60 17% Seven Swords (2005) - Rated 11 Aug 2015
75 46% Uzak (2002) - Rated 11 Aug 2015
85 73% Miller's Crossing (1990) - Rated 11 Aug 2015
80 60% Fargo (1996) - Rated 11 Aug 2015