Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OleGG

Flick Fan - 34 Film Ratings

Member Since: Jan 23, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
10% The Flash (2014) - Jan 23, 2019
10% Guardians of the Galaxy (2015) - Jan 23, 2019
10% Daredevil (2015) - Jan 23, 2019
85 54% 24 (2001) - Jan 23, 2019
25% Jackass (2000) - Jan 23, 2019
10% Ultimate Spider-Man (2012) - Jan 23, 2019
10% Justice League Unlimited (2004) - Jan 23, 2019
90 72% Sherlock (2010) - Jan 23, 2019
90 72% Mortal Kombat: Legacy (2011) - Jan 23, 2019
95 91% Fargo (2014) - Jan 23, 2019