Olka

olka
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2012
Location: Moscow, Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 20% Training Day (2001) - Rated 18 May 2018
80 25% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 18 May 2018
90 51% Avatar (2009) - Rated 18 Jan 2012
100 90% Dogville (2003) - Rated 18 Jan 2012
90 51% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 18 Jan 2012
90 51% Meet Joe Black (1998) - Rated 18 Jan 2012
100 90% The Others (2001) - Rated 18 Jan 2012
95 71% Forrest Gump (1994) - Rated 18 Jan 2012
85 34% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 18 Jan 2012
90 51% Amélie (2001) - Rated 18 Jan 2012