OnTheMF

onthemf
Movie Buff - 355 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 46% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 18 Dec 2017
85 62% Spectral (2016) - Rated 18 Dec 2017
83 46% iBoy (2017) - Rated 18 Dec 2017
83 46% The Maze Runner (2014) - Rated 18 Dec 2017
83 46% Ender's Game (2013) - Rated 18 Dec 2017
85 62% Tron: Legacy (2010) - Rated 18 Dec 2017
85 62% Total Recall (2012) - Rated 18 Dec 2017
90 88% Riddick (2013) - Rated 18 Dec 2017
88 80% Sense8 (2015) - Rated 18 Dec 2017
79 16% G.O.R.A. (2004) - Rated 18 Dec 2017