Onion Soup

Recent Ratings
Check out Onion Soup's...
80 47% | Pan's Labyrinth (2006) - Mar 13, 2021
"spooky"
|
95 69% | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Mar 13, 2021
"Indiana find the daddy"
|
95 69% | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Mar 13, 2021
"Cowboy shoot"
|
80 47% | The Fugitive (1993) - Mar 13, 2021
"Harrison Ford runs away"
|
100 89% | Alien (1979) - Mar 13, 2021
"Alien"
|
100 89% | Batman & Robin (1997) - Mar 13, 2021
"WHAT KILLED THE DINOSAURS? THE ICE AGE!"
|
80 47% | Batman: Mask of the Phantasm (1993) - Mar 13, 2021
"Damn good Batman movie."
|
100 89% | Mad Max: Fury Road (2015) - Mar 13, 2021
"One of my favourite all time movies. Shit's dope"
|
100 89% | The Emoji Movie (2017) - Mar 13, 2021
"This is the best movie I've ever goddamn seen fuck you."
|
80 47% | Coco (2017) - Mar 13, 2021
"Why the skeletons got eyes for?"
|