Onthedark

onthedark
Movie Buff - 437 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 65% The Town (2010) - Rated 04 Sep 2013
32 4% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 24 Aug 2013
37 6% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 24 Aug 2013
35 5% Bulletproof Monk (2003) - Rated 24 Aug 2013
39 6% Final Destination (2000) - Rated 24 Aug 2013
31 3% Skyline (2010) - Rated 24 Aug 2013
34 5% Eagle Eye (2008) - Rated 24 Aug 2013
40 8% The Sum of All Fears (2002) - Rated 24 Aug 2013
37 6% Shooter (2007) - Rated 24 Aug 2013
33 4% The Flintstones (1994) - Rated 24 Aug 2013