Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OpB6lT

Flick Fan - 30 Film Ratings

Member Since: Apr 15, 2019

more Recent Ratings
68 28% Hidalgo (2004) - Apr 15, 2019
65 23% The Sum of All Fears (2002) - Apr 15, 2019
76 75% Edge of Tomorrow (2014) - Apr 15, 2019
60 16% The Hunger Games (2012) - Apr 15, 2019
74 60% Easy A (2010) - Apr 15, 2019
60 16% The Bucket List (2007) - Apr 15, 2019
80 88% House of Flying Daggers (2004) - Apr 15, 2019
75 68% It's a Wonderful Life (1946) - Apr 15, 2019
70 40% From Dusk Till Dawn (1996) - Apr 15, 2019
90 98% Alien (1979) - Apr 15, 2019