Ophelmark

ophelmark
Movie Buff - 325 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2016
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 68% Re-Animator (1985) - Rated 14 Jul 2016
2% Silent Hill (2006) - Rated 14 Jul 2016
60 40% Poltergeist II: The Other Side (1986) - Rated 14 Jul 2016
40 10% Eden Lake (2008) - Rated 14 Jul 2016
2% World War Z (2013) - Rated 14 Jul 2016
80 87% Gremlins (1984) - Rated 14 Jul 2016
60 40% Killer Klowns from Outer Space (1988) - Rated 14 Jul 2016
50 22% Suspiria (1977) - Rated 14 Jul 2016
90 95% The Thing (1982) - Rated 14 Jul 2016
80 87% From Beyond (1986) - Rated 14 Jul 2016