Ophir

ophir
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 67% Head-On (2004) - Rated 28 Oct 2015
85 46% Leviathan (2014) - Rated 28 Oct 2015
85 46% Clerks (1994) - Rated 27 Oct 2015
85 46% Unforgiven (1992) - Rated 27 Oct 2015
83 23% Spirited Away (2001) - Rated 27 Oct 2015
75 12% Her (2013) - Rated 27 Oct 2015
87 73% Blade Runner (1982) - Rated 27 Oct 2015
90 87% Apocalypse Now (1979) - Rated 27 Oct 2015
85 46% Sweet and Lowdown (1999) - Rated 27 Oct 2015
85 46% The White Ribbon (2009) - Rated 27 Oct 2015