Oracle1994

oracle1994
Movie Buff - 333 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 25% Prometheus (2012) - Rated 23 Apr 2014
74 64% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 23 Apr 2014
24 3% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 23 Apr 2014
78 78% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 23 Apr 2014
92 98% Ali (2001) - Rated 23 Apr 2014
91 97% The Blind Side (2009) - Rated 23 Apr 2014
72 59% The Burbs (1989) - Rated 22 Apr 2014
53 15% The Tuxedo (2002) - Rated 22 Apr 2014
61 26% Holes (2003) - Rated 22 Apr 2014
20 1% Agent Cody Banks (2003) - Rated 22 Apr 2014