Orius

orius
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2017
Location: Singapore
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just an ordinary guy trying to get by. Also likes movies.

more Recent Ratings

75 20% GoldenEye (1995) - Rated 14 Mar 2021
65 14% Terminator Salvation (2009) - Rated 14 Mar 2021
60 11% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Mar 2021
85 54% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 14 Mar 2021
90 83% The Terminator (1984) - Rated 14 Mar 2021
"The future is not set. Only through the power of love could we prevent its termination."
90 83% Persepolis (2007) - Rated 15 Apr 2017
78 24% Toy Story That Time Forgot (2014) - Rated 15 Apr 2017
85 54% Toy Story of Terror (2013) - Rated 15 Apr 2017
90 83% Toy Story 3 (2010) - Rated 15 Apr 2017
92 95% Toy Story 2 (1999) - Rated 15 Apr 2017