Orkus

orkus
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movie & Series Enthusiast

more Recent Ratings

44% Whiplash (2014) - Rated 02 Jan 2018
44% The Departed (2006) - Rated 02 Jan 2018
44% Children of Men (2006) - Rated 02 Jan 2018
44% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 02 Jan 2018
44% V for Vendetta (2006) - Rated 02 Jan 2018
44% Arrival (2016) - Rated 02 Jan 2018
44% There Will Be Blood (2007) - Rated 02 Jan 2018
44% A Clockwork Orange (1971) - Rated 02 Jan 2018
12% Taxi Driver (1976) - Rated 02 Jan 2018
44% Ex Machina (2015) - Rated 02 Jan 2018