Oscar K

oscar_k
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 2% Point Blank (1967) - Rated 05 Jan 2014
85 17% Trouble in Paradise (1932) - Rated 05 Jan 2014
98 82% Fanny and Alexander (1982) - Rated 05 Jan 2014
95 50% Blue Velvet (1986) - Rated 05 Jan 2014
95 50% Down by Law (1986) - Rated 05 Jan 2014
98 82% Blow-Up (1966) - Rated 05 Jan 2014
99 97% Badlands (1973) - Rated 05 Jan 2014
85 17% Alice Doesn't Live Here Anymore (1974) - Rated 05 Jan 2014
85 17% Alice in den Städten (1974) - Rated 05 Jan 2014
98 82% Andrei Rublev (1966) - Rated 05 Jan 2014