Osmanxx

osmanxx
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Lover of cinema and writer.

more Recent Ratings

78 59% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 23 Nov 2017
80 81% Scarface (1983) - Rated 23 Nov 2017
78 59% The Road (2009) - Rated 23 Nov 2017
79 71% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 23 Nov 2017
75 37% Crank: High Voltage (2009) - Rated 23 Nov 2017
80 81% Requiem for a Dream (2000) - Rated 23 Nov 2017
72 22% Rush Hour (1998) - Rated 23 Nov 2017
80 81% V for Vendetta (2006) - Rated 23 Nov 2017
77 50% Basic Instinct (1992) - Rated 23 Nov 2017
76 44% Rain Man (1988) - Rated 23 Nov 2017