We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

Ottibär

Movie Buff - 110 Film Ratings

Member Since: Feb 24, 2021

Location: Germany

more Recent Ratings

Check out Ottibär's...

30 12% Batman & Robin (1997) - May 06, 2022
6% The Batman (2022) - Apr 30, 2022
85 85% Thelma (2017) - Apr 28, 2022
30 12% Sweet Home Alabama (2002) - Apr 25, 2022
50 32% Kimi (2022) - Apr 25, 2022
65 55% Blade Runner 2049 (2017) - Apr 17, 2022
90 91% Children of Men (2006) - Apr 12, 2022
80 79% Arrival (2016) - Apr 12, 2022
40 20% Toy Story 4 (2019) - Apr 12, 2022
60 45% The Mitchells vs. the Machines (2021) - Apr 12, 2022