Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OvlECV

Flick Fan - 97 Film Ratings

Member Since: Aug 11, 2018

more Recent Ratings
75 30% Following (1998) - Aug 11, 2018
85 54% Batman Begins (2005) - Aug 11, 2018
90 66% The Prestige (2006) - Aug 11, 2018
85 54% Inception (2010) - Aug 11, 2018
80 41% The Dark Knight Rises (2012) - Aug 11, 2018
80 41% Interstellar (2014) - Aug 11, 2018
95 80% Dunkirk (2017) - Aug 11, 2018
93 73% Seven Samurai (1954) - Aug 11, 2018
50 16% The Hunger Games (2012) - Aug 11, 2018
80 41% Sin City (2005) - Aug 11, 2018