Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OwFeZ8

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
25 10% Hard Candy (2006) - Jan 18, 2020
55 45% Horrible Bosses (2011) - Jan 18, 2020
35 25% A Christmas Story (1983) - Jan 18, 2020
50 35% Hugo (2011) - Jan 18, 2020
75 85% Looper (2012) - Jan 18, 2020
60 60% Ghostbusters II (1989) - Jan 18, 2020
75 85% Fantastic Four (2005) - Jan 18, 2020
25 10% Liar Liar (1997) - Jan 18, 2020
60 60% Ice Age (2002) - Jan 18, 2020
75 85% Back to the Future (1985) - Jan 18, 2020