Owen40

owen40
Movie Buff - 305 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 90% Dracula (1931) - Rated 20 Jun 2016
74 80% There Will Be Blood (2007) - Rated 20 Jun 2016
40 19% Joy Ride (2001) - Rated 20 Jun 2016
68 62% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 20 Jun 2016
83 93% The Pianist (2002) - Rated 20 Jun 2016
90 98% The Elephant Man (1980) - Rated 20 Jun 2016
84 94% The Truman Show (1998) - Rated 20 Jun 2016
80 90% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 20 Jun 2016
45 26% The Perfect Storm (2000) - Rated 20 Jun 2016
41 22% Wag the Dog (1997) - Rated 20 Jun 2016