Ownifier

ownifier
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2012
Location: Colleyville, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 58% Contact (1997) - Rated 23 Jul 2017
99 68% Arrival (2016) - Rated 23 Jul 2017
100 86% Before Sunrise (1995) - Rated 31 May 2015
100 86% Before Sunset (2004) - Rated 31 May 2015
100 86% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 29 May 2015
91 40% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 29 May 2015
81 17% Prisoners (2013) - Rated 29 May 2015
100 86% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 22 May 2014
100 86% Once (2007) - Rated 17 Mar 2013
100 86% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 17 Mar 2013