Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OyX1kV

Flick Fan - 34 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2020

more Recent Ratings
15 79% The Irishman (2019) - Jan 20, 2020
12 41% Get Shorty (1995) - Jan 20, 2020
16 86% The Shawshank Redemption (1994) - Jan 20, 2020
14 69% Deadpool (2016) - Jan 20, 2020
17 95% Pulp Fiction (1994) - Jan 20, 2020
7% A Quiet Place (2018) - Jan 20, 2020
12 41% American Pie 2 (2001) - Jan 20, 2020
16 86% The Hustler (1961) - Jan 20, 2020
13 52% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Jan 20, 2020
13% Envy (2004) - Jan 20, 2020