Oynaq

oynaq
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like really good movies and I also appreciate really good B to D movies

more Recent Ratings

95 81% Seven Days in May (1964) - Rated 29 Apr 2018
100 98% Excalibur (1981) - Rated 21 Apr 2018
85 28% Evil Toons (1992) - Rated 21 Apr 2018
85 28% Bug (1975) - Rated 20 Apr 2018
95 81% Game of Thrones (2011) - Rated 19 Apr 2018
60 1% King Cobra (1999) - Rated 19 Apr 2018
95 81% Fail-Safe (1964) - Rated 19 Apr 2018
80 12% 11-11-11 (2011) - Rated 19 Apr 2018
95 81% Night of the Living Dead (1968) - Rated 19 Apr 2018
90 54% A Clockwork Orange (1971) - Rated 19 Apr 2018