Oza

oza
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 10% It Happened One Night (1934) - Rated 02 Oct 2018
91 70% Tangerines (2013) - Rated 26 Sep 2018
88 20% The Lake House (2006) - Rated 26 Sep 2018
90 56% Love Me If You Dare (2003) - Rated 26 Sep 2018
92 80% Time of the Gypsies (1988) - Rated 26 Sep 2018
88 20% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 26 Sep 2018
89 36% In the Mood for Love (2000) - Rated 26 Sep 2018
89 36% Cinema Paradiso (1988) - Rated 26 Sep 2018
78 3% Medianeras (2011) - Rated 26 Sep 2018
96 96% Amélie (2001) - Rated 26 Sep 2018