OzanU

ozanu
Movie Buff - 157 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% American Made (2017) - Rated 24 Sep 2017
60 27% Annabelle: Creation (2017) - Rated 30 Aug 2017
67 35% Swiss Army Man (2016) - Rated 07 Oct 2016
85 85% I, Daniel Blake (2016) - Rated 07 Oct 2016
79 57% Stand by Me (1986) - Rated 30 Sep 2016
70 39% Hush (2016) - Rated 18 Sep 2016
82 73% Don't Breathe (2016) - Rated 18 Sep 2016
44 17% Due Date (2010) - Rated 08 Sep 2016
80 62% The Game (1997) - Rated 08 Sep 2016
81 67% The Brand New Testament (2015) - Rated 19 Aug 2016