Ozzy555

ozzy555
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 41% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 03 Mar 2019
100 80% The Departed (2006) - Rated 03 Mar 2019
100 80% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 03 Mar 2019
100 80% Gladiator (2000) - Rated 03 Mar 2019
80 29% Taxi Driver (1976) - Rated 03 Mar 2019
40 1% Roma (2018) - Rated 03 Mar 2019
100 80% The Message (1976) - Rated 03 Mar 2019
70 17% Fight Club (1999) - Rated 03 Mar 2019
100 80% Braveheart (1995) - Rated 03 Mar 2019
100 80% Band of Brothers (2001) - Rated 03 Mar 2019