Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
P7QfVT

Flick Fan - 58 Film Ratings

Member Since: Oct 21, 2019

more Recent Ratings
40 20% House of the Dead (2003) - Oct 21, 2019
72 59% Urban Legend (1998) - Oct 21, 2019
77 68% Rubber (2010) - Oct 21, 2019
67 49% The Mirror Crack'd (1980) - Oct 21, 2019
0% The Private Eyes (1980) - Oct 21, 2019
75 63% Mystery Team (2009) - Oct 21, 2019
80 81% The Verdict (1946) - Oct 21, 2019
56 38% Secret Beyond the Door... (1948) - Oct 21, 2019
15 6% Bad Timing (1980) - Oct 21, 2019
50 31% Secret Agent (1936) - Oct 21, 2019