Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
P90GkQ

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 26, 2018

more Recent Ratings
50 70% Avatar (2009) - Jul 26, 2018
70 95% The Matrix Reloaded (2003) - Jul 26, 2018
50 70% Toy Story 2 (1999) - Jul 26, 2018
50 70% Hotel Rwanda (2004) - Jul 26, 2018
10 20% Jackass: The Movie (2002) - Jul 26, 2018
5% Eurotrip (2004) - Jul 26, 2018
30 40% The Abyss (1989) - Jul 26, 2018
50 70% Persona (1966) - Jul 26, 2018
30 40% Solaris (1972) - Jul 26, 2018
10 20% Serpico (1973) - Jul 26, 2018