Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
PDGaskell

Film Freak - 604 Film Ratings

Member Since: Aug 8, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out PDGaskell's...
80 53% Promising Young Woman (2020) - May 03, 2021
88 78% The Queen's Gambit (2020) - Feb 01, 2021
54 20% Zombieland: Double Tap (2019) - Jan 21, 2021
72 47% Zombieland (2009) - Jan 21, 2021
86 75% The Last Leg (2012) - Jan 21, 2021
83 71% Travel Man: 48 Hours in... (2015) - Jan 21, 2021
80 53% School of Rock (2003) - Jan 21, 2021
74 47% Pointless (2009) - Jan 21, 2021
87 77% Richard Osman's House of Games (2017) - Jan 21, 2021
40 4% The Office (2001) - Jan 21, 2021