PGCAlmeida

pgcalmeida
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2013
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% A Clockwork Orange (1971) - Rated 18 Jan 2015
90 82% Ice Age (2002) - Rated 18 Jan 2015
90 82% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Jan 2015
80 45% Deja Vu (2006) - Rated 18 Jan 2015
80 45% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 18 Jan 2015
65 9% Alien: Resurrection (1997) - Rated 18 Jan 2015
75 26% The Others (2001) - Rated 18 Jan 2015
90 82% Burn After Reading (2008) - Rated 18 Jan 2015
80 45% Panic Room (2002) - Rated 18 Jan 2015
80 45% V for Vendetta (2006) - Rated 18 Jan 2015