Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
PLYGNfiction

Cinema Addict - 2198 Film Ratings

Member Since: Aug 3, 2020

more Recent Ratings
Check out PLYGNfiction's...
70 58% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - May 11, 2021
55 15% The Bling Ring (2013) - May 07, 2021
55 15% Chaos Walking (2021) - Apr 16, 2021
60 28% My Blueberry Nights (2007) - Apr 08, 2021
65 42% Bad Trip (2020) - Apr 04, 2021
70 58% The Dead Center (2018) - Mar 17, 2021
75 75% Belle a croquer (2017) - Mar 16, 2021
75 75% Before Sunrise (1995) - Mar 13, 2021
55 15% 5 to 7 (2015) - Mar 11, 2021
55 15% Love Me If You Dare (2003) - Mar 07, 2021