Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
PNkryS

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Aug 18, 2018

more Recent Ratings
95 75% Gone Girl (2014) - Aug 18, 2018
95 75% Zodiac (2007) - Aug 18, 2018
100 90% Inside Man (2006) - Aug 18, 2018
100 90% Taken (2008) - Aug 18, 2018
100 90% Cloverfield (2008) - Aug 18, 2018
100 90% The Da Vinci Code (2006) - Aug 18, 2018
75 52% Disturbia (2007) - Aug 18, 2018
11% The Running Man (1987) - Aug 18, 2018
85 59% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Aug 18, 2018
85 59% Jackie Brown (1997) - Aug 18, 2018