PRSnead

prsnead
Movie Buff - 346 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 53% Swiss Army Man (2016) - Rated 06 Nov 2016
94 86% The Wailing (2016) - Rated 09 Oct 2016
43 19% Reincarnation (2005) - Rated 02 Oct 2016
86 64% Kill List (2011) - Rated 23 Sep 2016
31 13% Blair Witch (2016) - Rated 17 Sep 2016
59 25% The Blair Witch Project (1999) - Rated 17 Sep 2016
70 32% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Rated 16 Sep 2016
77 41% Knight of Cups (2015) - Rated 14 Sep 2016
72 34% Indochine (1992) - Rated 10 Sep 2016
87 67% Days of Glory (2006) - Rated 10 Sep 2016