PSCriticker

pscriticker
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2017
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 99% Isle of Flowers (1989) - Rated 07 Jan 2018
84 35% The Nanny Diaries (2007) - Rated 11 Jul 2017
86 55% Back to the Future (1985) - Rated 07 Jul 2017
85 44% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 02 Jul 2017
88 75% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 26 Jun 2017
94 96% Lion (2016) - Rated 03 Jun 2017
86 55% SpongeBob SquarePants (1999) - Rated 02 Jun 2017
84 35% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 02 Jun 2017
82 17% Ted (2012) - Rated 28 May 2017
91 91% The Man Who Knew Infinity (2015) - Rated 20 May 2017