P u l p

Celluloid Junkie - 2593 Film Ratings
Member Since: Apr 13, 2013
Bio: "Some people will never like my taste in movies ...and I will never give a fuck."
- Robert 'Pulp' De Niro
- Robert 'Pulp' De Niro
Check out P u l p's...
34 19% | The Farewell (2019) - Dec 13, 2019
"Cancer movie."
|
74 73% | The Irishman (2019) - Dec 13, 2019 |
81 86% | Marriage Story (2019) - Dec 10, 2019 |
68 60% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Dec 06, 2019
"I'm glad that The Hateful Eight was his last movie."
|
52 35% | Yesterday (2019) - Nov 29, 2019 |
24 10% | Five Feet Apart (2019) - Nov 29, 2019 |
63 51% | The Art of Self-Defense (2019) - Nov 29, 2019 |
26 11% | The House with a Clock in Its Walls (2018) - Nov 29, 2019 |
32 17% | Aladdin (2019) - Nov 29, 2019 |
67 58% | The Souvenir (2019) - Nov 25, 2019 |