PaO

pao
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2017
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like what it is good, not what "they" say (or don't say) it is good.
If we don't agree it is a matter of definition of what is considered good film.

more Recent Ratings

85 50% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 18 Aug 2017
95 92% Inception (2010) - Rated 18 Aug 2017
85 50% The American (2010) - Rated 18 Aug 2017
90 78% In Bruges (2008) - Rated 18 Aug 2017
85 50% The Departed (2006) - Rated 18 Aug 2017
90 78% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 18 Aug 2017
90 78% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 18 Aug 2017
85 50% Quantum of Solace (2008) - Rated 18 Aug 2017
85 50% Terminator Salvation (2009) - Rated 18 Aug 2017
85 50% Underworld (2003) - Rated 18 Aug 2017