Pabluu

pabluu
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2014
Location: Madrid, Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Arrival (2016) - Rated 18 Aug 2020
80 53% The Martian (2015) - Rated 09 Nov 2015
75 45% Foxcatcher (2014) - Rated 07 Mar 2015
60 14% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 04 Mar 2015
68 29% Fruitvale Station (2013) - Rated 28 Feb 2015
88 74% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 28 Feb 2015
75 45% Wild Tales (2014) - Rated 28 Feb 2015
100 98% Whiplash (2014) - Rated 24 Feb 2015
88 74% American Sniper (2014) - Rated 22 Feb 2015
75 45% The Theory of Everything (2014) - Rated 22 Feb 2015