Pal

pal
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Heh :)

more Recent Ratings

97 33% Zootopia (2016) - Rated 02 Apr 2017
97 33% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 02 Apr 2017
96 14% The Croods (2013) - Rated 02 Apr 2017
98 66% The Lego Movie (2014) - Rated 02 Apr 2017
98 66% My Left Foot (1989) - Rated 02 Apr 2017
99 92% The Dark Knight (2008) - Rated 02 Apr 2017
98 66% Princess Mononoke (1997) - Rated 02 Apr 2017
97 33% The Jungle Book (2016) - Rated 02 Apr 2017
97 33% Hardcore Henry (2016) - Rated 02 Apr 2017
95 7% Focus (2015) - Rated 02 Apr 2017