Panchik0

panchik0
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2021
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 19% Vice (2018) - Rated 14 Sep 2021
55 15% Contratiempo (2016) - Rated 14 Sep 2021
50 10% Yesterday (2019) - Rated 14 Sep 2021
40 7% Lady Bird (2017) - Rated 14 Sep 2021
13 3% Happy Death Day (2017) - Rated 14 Sep 2021
20 5% It Chapter Two (2019) - Rated 14 Sep 2021
10 1% Project Almanac (2015) - Rated 14 Sep 2021
88 45% Blade Runner (1982) - Rated 14 Sep 2021
80 31% Minari (2020) - Rated 14 Sep 2021
84 35% 1917 (2019) - Rated 14 Sep 2021