Papachips

papachips
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2018
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 91% There Will Be Blood (2007) - Rated 29 Apr 2018
89 76% The Hunt (2012) - Rated 29 Apr 2018
80 35% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 28 Apr 2018
91 83% 12 Angry Men (1957) - Rated 28 Apr 2018
89 76% Casablanca (1942) - Rated 28 Apr 2018
84 56% Paths of Glory (1957) - Rated 28 Apr 2018
73 23% Sunset Blvd. (1950) - Rated 28 Apr 2018
63 9% Wild Strawberries (1957) - Rated 28 Apr 2018
92 86% The Lives of Others (2006) - Rated 28 Apr 2018
81 38% The Act of Killing (2012) - Rated 28 Apr 2018