Paradigmr

paradigmr
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% Cloud Atlas (2012) - Rated 27 Feb 2014
50 18% Deep Impact (1998) - Rated 06 Feb 2014
30 7% Armageddon (1998) - Rated 06 Feb 2014
75 51% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 06 Feb 2014
80 68% The Hunger Games (2012) - Rated 06 Feb 2014
75 51% Next (2007) - Rated 06 Feb 2014
85 84% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 05 Feb 2014
85 84% Run Lola Run (1998) - Rated 05 Feb 2014
60 24% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 05 Feb 2014
70 37% You've Got Mail (1998) - Rated 05 Feb 2014